Náušnice z chirurgické oceli

Jistě se shodneme na tom, že náušnice jsou již od nepaměti velmi oblíbeným a vyhledávaným šperkem u žen a mnohdy i u mužů. Jedná se o šperk, který je na první pohled viditelný a dokáže tím zvýraznit krásu obličeje.

Fenoménem posledních let se stávají náušnice z chirurgické oceli, které jsou k dostání v mnoha provedeních, tvarech i barevném zpracování. Jestli jste příznivci klasických tvarů náušnic, nebo visacích, či dáváte přednost extravagantním tvarům, široký výběr mají všichni. Mezi oblíbenými tvary i nadále zůstávají klasické visací kuličky, náušnice ve tvaru srdce, nebo pecky, které se svými drobnými rozměry hodí i jako další náušnice do druhé ušní dírky. Náušnice z chirurgické oceli působí velmi nadčasově a jistě zaujmou každého.

Co se barevného provedení týká, i zde si můžete vybrat buď klasické stříbrné zpracování náušnic, nebo oblíbenou kombinaci zlato-stříbrnou anebo také náušnice v měděné barvě, které připomínají růžové zlato.

Náušnice z chirurgické oceli si svoji popularitu získaly především spoustou vynikajících vlastností. Chirurgická ocel je odolnější, silnější, nemá sklony k oxidaci a nepůsobí alergické reakce. V dřívější době byla chirurgická ocel, označená 316L, využívána převážně v lékařství. V dnešní době se vzhledem ke svým ideálním vlastnostem využívá čím dál více i v klenotnictví k výrobě šperků.  Dalším důvodem, proč je tento materiál tolik oblíben, je jeho cena, která je nižší a tedy i přijatelnější, než je tomu u šperků z jiných kovů, například ze zlata.

Rozhodnete-li se tedy pro nákup náušnic z chirurgické oceli, vyberte si kvalitní e-shop, který se specializuje na šperky vyrobené z tohoto kovu, kde si určitě z široké nabídky vyberete dle svého vkusu. Těchto obchodů je na trhu celá řada a je tedy potřeba věnovat i patřičnou pozornost výběru dodavatele, referencím o obchodu i případně zkušenostem dalších zákazníků, abyste se svým nákupem byli spokojeni.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *