Náhrdelníky

Málokterý šperk sluší každé ženě a zvýrazní její krásu tak univerzálně jako náhrdelník. Ocení ho dámy, které pracují rukama a prsten či náramek pro ně není vhodný. Náhrdelník je ozdoba, která se nosí na krku. Může být navlečený na pevné kovové obroučce, šňůrce či gumičce. Pevné kovové obroučky mají na konci uzávěry díky nim šperk snadno připnete narozdíl od gumiček, které jednoduše přetáhnete přes hlavuPevný náhrdelník má obvykle tvar kruhu. Náhrdelníky mohou být zdobeny různými korálky, zirkony či přívěšky. Některé mohou být také vytvořeny z mušlí či jen spleteny z několika provázků či bavlnek a doplněny barevnými korálky. Moderní náhrdelníky jsou zdobeny spíše zirkony, diamatny či rubíny. 

Pokud nevíte, jak začít s výběrem toho pravého náhrdelníku, který by nejlépe podtrhnul vaši krásu, doporučujeme soustředit se nejdříve na výběr kovu, jenž vám bude vyhovovat.

Stříbro – tento oblíbený kov má krásně šedou a zářivou barvukterá se velmi dobře kombinuje s tmavými i světlými barvami oblečení a dokonce i s různými šperky z bílého zlata, platiny či s obyčejnou bižuterií. Tyto šperky jsou nejen cenově dostupné, ale dokážou navíc i příjemně překvapit nápaditým a propracovaným designem.

Zlato – správně zvolený zlatý přívěsek jej dokáže krásně rozzářit a dodat skvostný hřeb vašemu outfitu.

Jestliže vyznáváte klasický styl a chcete teplé zemité či tmavé barvy svého oblečení rozsvítit, sáhněte po elegantním řetízku či náhrdelníku ze žlutého zlata. Růžový odstín mohou zvolit něžné romantičky, lichotit bude i blondýnkám či rusovláskám.

 

Platina – náhrdelníky nemusí být jen dočasnou ozdobou. V případě těch platinových se mohou stát stylovým rodinným dědictvím, které odolá působení času, uchová si krásu a nadčasový design jako máloco jiného. Příjemným bonusem je fakt, že u tohoto kovu nikdy nemusíte přemýšlet nad tím, k jaké barvě či oblečení se hodí – s platinovým náhrdelníkem a přívěskem můžete kombinovat téměř všechny styly oblékání i ouftifů. Alergiky navíc určitě potěší informace, že platina je pro ně mimořádně vhodná na no&s caron;en í, protože neobsahuje žádné příměsi kovů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *